Petek Temizleme

– PETEKLERİNİZ ISINMIYOR MU?
– PETEKLERİNİZİN ÜSTÜ SICAK, ALTI SOĞUK MU?
– TESİSAT SONUNDAKİ PETEĞİNİZ SOĞUK MU?
– EVİNİZ ISINMIYORSA KOMBİNİN AYARINI YÜKSELTMEYİN!

ÇÖZÜM

PETEKLERİN TEMİZLENMESİ
KOMBİNİN TEMİZLENMESİ
TESİSATIN TEMİZLENMESİ

KİMYASAL İLAÇ ve ÖZEL ROBOT ile EVİNİZ KİRLENMEDEN TEMİZLENİR
AZ YAKITLA ÇOK ISINACAKSINIZ

YÜZDE OTUZA VARAN YAKIT TASARRUFU İÇİN

BİZİ ARAYIN

0212 447 44 24 – 0532 641 5353

Aras Teknik Logolu Petek Hava Alma Aparatı ve Kombi Tesisat Filtreside Bizden Hediye.

Kombi Tesisat Filtresini Temizlemiyoruz,

YENİSİYLE DEĞİŞTİRİYORUZ!

Petek temizlik işlemini nasıl yapıyoruz?
Petek temizliğini ekibimiz yaklaşık 15 dakikalık tespit işleminden sonra sisteme karıştırılacak kimyasal ve makinanın bağlanacağı yerin tespitini belirler. Bu işlemin ardından makina ve kimyasal yardımı ile 3 aşamalı radyatör ve tesisat temizlik işleminiz başlatılır. Temizlik sistemin kirlilik durumuna göre 1-2-3 saat arası sürmektedir . Temizlik işleminin ardından radyatörlerinizde kimyasal kalmaması için durulama işlemi yapar. Durulama işleminin sonunda tesisata hediyemiz olan sistem koruyucu ilave edilir. Daha sonra kombiden bar ayarları yapılarak hava alma işlemlerine geçilir.
Petek sistemlerinde radyatörden yerden ısıtma sistemlerde ise kollektörden hava alınır. Daha sonrada peteklerin reglaj ayarları olarak nitelendirdiğimiz petek sistem ayarları yapılarak size teslim edilir.

Radyatör petekler nasıl temizlenir

 

Petek temizleme servisi olarak uzman kombi teknisyen ekibimizle işlemi makine ve kimyasal ilaç yardımıyla yapmaktayız. Petek temizleme makinasının içine konulan kimyasal ilaç peteğe musluk veya vanalardan verilerek petek ve boru içinde oluşan pislik, tortu, kireç, pas gibi etkenlerin temizlenmesini sağlamaktadır. Peteklerinizin ısı dağılımı yavaşladığı zamanda petekleriniz verimli ısıtmaz; buda fazla para ödemenize neden olur. Bakımından sonra müşterilerimizin %30’a varan yakıt tasarrufu sağladığı ve şirketimize ödenen bakım ücretinin 2 – 3 aylık faturada amorte edildiği gözlemlenmiştir. Kışın soğuk aylarında soğuğa maruz kalmamak ve fazla para ödememek için petek temizleme servisimizi arayarak temizlik işlemini yaptırabilirsiniz.